Державна бібліотека України для юнацтва

 

20.1(4Укр)
Б40    Безпека регіонів України і стратегія її гарантування. У 2-х т [Текст]. Т.1. : Природно-техногенна (екологічна) безпека / за ред. Б.М. Данилишина. — Київ : Наукова думка, 2008. — 389с. — (Проект "Наукова книга").
ISBN 966-00-0727-7

 

- Анотація

У монографії висвітлюється парадигма природно-техногенної безпеки, її трансформація в умовах глобалізації світогосподарських процесів, розкриваються її сутність та фактори. Розглядається методологія дослідження природно-техногенної безпеки, а саме: методологічні координати, стратегічні ризики, особливості моделювання та синергетика. Наводяться аналіз та оцінка потенційних небезпек виникнення надзвичайних ситуацій природного і техногенного характеру, їх динаміка, фактори і структура транскордонних небезпек, а також оцінка рівня комплексної природно-техногенної небезпеки регіонів. У кожному регіоні України проаналізовано стан навколишнього середовища, природну небезпеку та її види, загрози медико-біологічного характеру, техногенну безпеку та її складові, небезпеки на транспорті й об'єктах життєзабезпечення, а також транскордонні небезпеки.

Висвітлено основні напрями управління та систему державного регулювання природно-техногенної безпеки, наукові підходи і методи її прогнозування, міжнародне співробітництво у сфері гарантування безпеки.

- Зображення

- Серія

- Теми документа

  • ББК // Людина і навколишнє середовище. Екологія людини. Екологія в цілому.
  • Виставки // Екологічна грамотність та здорове життяПримірники
Місцезнаходження Кількість В наявностi
Філія (просп.Перемоги, 60) 1 1
ЦБ (просп.Голосіївський 122) 2 2

Український Фондовий Дім Інформаційно-пошукова система
'УФД/Бібліотека'