Державна бібліотека України для юнацтва

 

85.374(4Укр)
П18Параджанов, С.
    Тіні забутих предків: Розкадровки до фільму / С.Параджанов. Невідомий маестро / В.Луговський [Текст] / С. Параджанов. — Київ : Академія, 1998. — 176 с.
ISBN 966-518-165-3

 

- Анотація

Імя Сергія Парадажнова ще за житя стало легендарним не лише серед кінематографістів, а йсеред людей найрізноманітніших професій. Діячи культури різних країн, а також прості люди, відвідуючи Київ, прагнули зустрітися з "Маестро Параджановим", кінорежисером зі світовим імям, диваком, містифікаторм, авантюристом, великим дотепником.

Після смерті про нього багато написано, знято кілька документальних фільмів, в яких переважно аналізувалася творчість митця і майже не висвітлювались його людські риси. А відтак його образ дещо не повний. Автор пропонованої книги працював з Маестро у фільмі "Тіні забутих предків", близько знав його протягом десяти років, тому наважився опубліковати деякі мало відомі матеріали, що стосуються особистого життя, його творчості й повсякдення. Та, мабуть, найцікавіше тут - розкадровки, зроблені рукою С.Й. Параджанова до фільму "Тіні забутих предків", теж досі невідомі.

- Зображення

- Теми документа

  • ББК // Кіномистецтво
  • Виставки // Параджанов Сергій - 100 років від дня народженняПримірники
Місцезнаходження Кількість В наявностi
ЦБ (просп.Голосіївський 122) 1 1

Український Фондовий Дім Інформаційно-пошукова система
'УФД/Бібліотека'