Державна бібліотека України для юнацтва

 

615.322:577.16(075.8)
В54    Вітаміни в рослинному світі [Текст] : навч. посіб. / Ю.І. Корнієвський, В.В. Россіхін, А.Г. Сербін та ін. — Запоріжжя : ЗДМУ, 2019. — 372 с.
ISBN 966-417-181-6

 

- Анотація

Пошук у природі засобів лікування був органічною потребою, як і пошук їжі. Цілющі властивості рослин завжди привертали її увагу. Багато прописів лікарських засобів на основі рослинних джерел, які сторіччями використовувалися в народній медицині, збереглися й до наших днів. Вони все ширше досліджуються та використовуються сучасною науковою медициною.

Пропонований навчальний посібник являє собою узагальнений багаторічний матеріал із вивчення цілющих властивостей лікарських рослин, які містять вітаміни. У виданні наведені відомості з історії відкриття вітамінів, їхня загальна характеристика, а також приділена значна увага рослинним джерелам вітамінів.

Для студентів та викладачів вищої освіти Міністерства охорони здоров‘я України, а також працівників практичної фармації та охорони здоров‘я.

- Зображення

- Теми документа

  • УДК // Рослинні речовини — Вітаміни. Вітаміноподібні речовини. Вітамінологія — Підручники та навчальні посібники для університетів, вищих навчальних закладів
  • Виставки // Генезис здоров’я
  • Калейдоскоп подій та дат // Чек-лист корисних звичокПримірники
Місцезнаходження Кількість В наявностi
ЦБ (просп.Голосіївський 122) 1 1

Український Фондовий Дім Інформаційно-пошукова система
'УФД/Бібліотека'