Державна бібліотека України для юнацтва

 

316.612(048)
Д36Державна бібліотека України для юнацтва
    Зроби це зараз. Будь щасливим і успішним без метушні [Текст] : реком. бібліогр. покажч. / Державна бібліотека України для юнацтва ; [уклад. Г. Буркацька; відпов. за вип. Г. Саприкін]. — Київ : ДБУ для юнацтва, 2019. — 64 с.

 

- Анотація

Бібліографічний покажчик допоможе повернути час виключно у Вашу владу, вирватись з нескінченного цейтноту, відчути гармонію з собою, знайти ключі до щастя, пройти шляхом перемог до успіху.

Покажчик знайомить зі світовими бестселерами, які вже змінили життя багатьох. Секрети везунчиків, які досягли успіху в житті, завжди все встигають і при цьому їм вистачає часу на відпочинок, розкриті на сторінках книжок-новинок із міжнародних книжкових ярмарок 2014-2018 рр.

Джерела, позначені «*», зберігаються в фондах ДБУ для юнацтва.

Покажчик адресований перш за все молоді, яка тільки створює власний проект щасливого і успішного життя. Але стане він у нагоді і тим, хто має потребу в самоорганізації і самомотивації.

Можна все життя мати мрію, ставити перед собою цілі, але так і

не наважитися зробити крок до їх реалізації. Це може відбуватись через

неправильний вибір або нестачу знань. Щоб уникнути цього, ознайомтесь з книжками, які допоможуть визначитися, що насправді Вам потрібно та як цього досягнути.Книжки допоможуть легко і навіть весело позбутися деяких проблем,

розробити власний проект життя і, врешті-решт, стати щасливою й успішною людиною. Книжкові новинки міжнародних книжкових ярмарків – Книжкового Арсеналу, «МЕДВІН: Книжковий світ», Львівського Форуму видавців – доповнені виданнями 2014-2018 рр. До покажчика не включені нудні книжки, хоча вони й суперважливі, суперрозумні. Супервеселі теж відсіялись, тому що не надто важливі. Баланс між «свіжістю», «смаком» і «апетитом» на такі книжки витриманий. Бібліографічні джерела структуровані в трьох розділи: Про мотивацію і власний тайм-менеджмент; Про щастя; Про успіх. Разом вони відповідають на такі питання: як організувати час? як знайти щастя в собі? як стати успішним?

АВТОРИЗУЙТЕСЬ, щоб переглянути повний текст видання.

- Зображення

- Теми документа

  • УДК // Розвиток особистості — Бібліографічні описи. Реферати. Резюме. Огляди. Дайджести
  • Видавнича діяльність ДБУ для юнацтва та ОБЮ(М) // Державна бібліотека України для юнацтва (Київ)
  • Видавнича діяльність ДБУ для юнацтва та ОБЮ(М) // 4 Рекомендаційна
  • Виставки // Ментальне здоров'я
  • Калейдоскоп подій та дат // 20 березня. Міжнародний день щастя



Примірники
Місцезнаходження Кількість В наявностi
ЦБ (просп.Голосіївський 122) 2 2





Український Фондовий Дім Інформаційно-пошукова система
'УФД/Бібліотека'