Державна бібліотека України для юнацтва

 

159.923
В26Вебб, К.
    Живи на всі сто [Текст] : Як зробити свій день продуктивним / К. Вебб ; пер. з англ. В. Глінка. — Київ : Наш формат, 2017. — 392 с. — (Світоглядна література).
ISBN 617-7513-76-5

 

- Анотація

Чи часто ваші дні складаються вдало? Ви встигаєте все, що запланували, колеги й шеф вами задоволені, удома панує гармонія, а головне — ви енергійні навіть наприкінці дня? Якщо такі дні для вас рідкість, то варто звернути увагу на поведінкову психологію. Керолін Вебб послідовно доводить, що поведінкова психологія може стати в пригоді, коли потрібно розібратися в собі та в людях й оптимізувати зусилля для досягнення щоденних цілей. Авторка дає максимально корисні поради: як покроково планувати день і втілювати задумане; як ухвалювати тактичні і стратегічні рішення; коли і як треба відпочивати та звідки черпати енергію.

Поради, наведені у книжці, допоможуть усім, хто прагне почуватися комфортно на роботі, вчасно виконувати завдання, знаходити спільну мову з колегами й розкривати свої сильні сторони у професійному житті.

Авторка розробила покрокову інструкцію, як саме розставляти пріоритети, успішно налагоджувати комунікацію з іншими, стати впливовішою особистістю, збільшувати запас енергії та мужньо зносити усі незгоди. Такі навички стануть у пригоді як на робочому місці, так і в особистому житті. До того ж у виданні подано поради від людей, які вже випробували методику Керолін на практиці.

- Зображення

Перша стор.обкл.
Зміст
Зміст

- Серія

- Теми документа

  • УДК // Психологічні типи. Індивідуальна психологія. Психологія особистості. Індивідуальність.Особистість. Психологія характеру. Характерологія. Ідіосинкразія.Прирівнювання особистостей. Типи особистостей
  • Виставки // Ментальне здоров'я
  • Виставки // Психологія успіхуПримірники
Місцезнаходження Кількість В наявностi
ЦБ (просп.Голосіївський 122) 1 1

Український Фондовий Дім Інформаційно-пошукова система
'УФД/Бібліотека'