Державна бібліотека України для юнацтва

 

821.161.2
П52Положій, Є. В.
    Іловайськ [Текст] : розповіді про справжніх людей / Є. В. Положій. — Харків : Фоліо, 2016. — 378 с.
ISBN 966-03-7358-7

 

- Анотація

Події 2014 року в «Іловайському котлі», належать до тих, про які варто, але важко говорити. Журналіст та письменник Євген Положій — наважився. Попри першу з названих професій автора, книжка «Іловайськ» — не журналістське розслідування і не збірка інтерв’ю, а саме роман. І хоча події, описані в ній, відбувалися насправді, позивні деяких героїв змінені, а частина героїв — вигадані. Словосполучення «справжні люди» у підзаголовку має інше, метафоричне значення: в кожній із 16 історій — люди, які змогли залишитися людяними в нелюдських умовах, на межі життя і смерті. Люди, які пройшли крізь пікову точку війни та ненависті — і вивищилися над ненавистю. «Іловайськ» став бестселером на українському книжковому ринку, опублікований паралельно двома мовами: українською та російською. 2016 року тема отримала продовження у творчості Євгена Положія: другий том під назвою «П’ять секунд, п’ять днів». (УІК)

Іловайськ - книга про мужність неймовірний героїзм ів людяність українських солдат і офіцерів, бійців добровольчих батальйонів, всіх тих, хто опинився в кінці серпня 2014 року в "Іловайському котлі", що став найбільшою поразкою української армії в ході війни на сході. Це чесна книга про війну, яка, як відомо, нікого не зробила краще, натомість, серед крові, вогню та заліза люди залишаються людьми. Автор почув історії близька сотні учасників Іловайської трагедії, книга побудована на реальних подіях. Тим не менше, всі збіги імен, прізвищ та позивних вважати випадковими.

- Зображення

- Теми документа

  • УДК // Українська література
  • Виставки // Україна: вчора, сьогодні, завжди
  • Виставки // Героїзм і мужність ідуть поруч
  • Рейтингові списки // 30 знакових книжок української незалежності. Всеукраїнська інформаційно-просвітницька акція Українського інституту книги.
  • Виставки // Положій Євген - до 55-річчя від дня народження
  • Калейдоскоп подій та дат // 29 серпня День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність УкраїниПримірники
Місцезнаходження Кількість В наявностi
Філія (просп.Перемоги, 60) 2 2
ЦБ (просп.Голосіївський 122) 4 4

Український Фондовий Дім Інформаційно-пошукова система
'УФД/Бібліотека'