Державна бібліотека України для юнацтва

 

327.88:323.266
П65Почепцов, Г. Г.
    Сучасні інформаційні війни [Текст] / Г. Г. Почепцов. — Вид. 2-е, допов. — Київ : Києво-Могилянська академія, 2016. — 504 с.
ISBN 966-518-704-2

 

- Анотація

У сучасному суспільстві інформація відіграє цілком нову роль. І це змінює правила гри у військовій, політичній та економічній сферах. Новий інструментарій привносить не лише значно дешевші засоби впливу, які досить часто навіть помітити складно, а й сприяє динамічнішому розвитку соціосистем.

Сьогодні, коли кожна людина, а особливо телеглядач, стикається з проявами інформаційної війни, конче необхідно навчитися відрізняти правду від брехні, а ще як уберегти себе від чужих інформаційних впливів в умовах інформаційного конфлікту.

У книжці системно викладено історію виникнення і розвитку методології інформаційних воєн та розкрито різницю між американською, британською і російською моделями. Вперше вводиться поняття смислової війни, розглядається її роль в сучасному світі.

Книжка стане у пригоді для студентів, аспірантів, а також професіоналів, котрі спеціалізуються на сферах інформаційної політики та інформаційної війни.

- Зображення

- Теми документа

  • УДК // Підривна агітація. Політичні інтриги. Деморалізація. П’ята колона. Диверсії, конспірація — Перебільшення та неправдива інформація
  • Виставки // Інформаційна гігієнаПримірники
Місцезнаходження Кількість В наявностi
Філія (просп.Перемоги, 60) 1 1
ЦБ (просп.Голосіївський 122) 3 3

Український Фондовий Дім Інформаційно-пошукова система
'УФД/Бібліотека'