Державна бібліотека України для юнацтва

 

68.015
Д43Державна бібліотека України для юнацтва
    Протидія інформаційним війнам: інформація як щит і меч [Текст] : бібліогр. покаж. / Державна бібліотека України для юнацтва ; упоряд. Г. Буркацька, А. Саприкін ; консульт. В. Настрадін ; ред. С. Чачко, В. Кучерява, Н. Лінкевич. — Київ : ДБУ для юнацтва, 2014. — 54 с.

 

- Анотація

Бібліографічний покажчик «Протидія інформаційним війнам: інформація як щит і меч» містить відомості про книги, брошури, статті, електронні ресурси щодо стану, тенденцій та перспектив розвитку інформаційної політики України, безпеку держави, суспільства, людини. Актуальність покажчика зумовлена передусім новими інформаційними викликами громадянському суспільству України. Його мета – сприяння захисту культурного та інформаційного простору України.

Інформаційні джерела в покажчику згруповано в 5 розділах, а у межах розділів – в алфавітному порядку. Джерела, позначені «*», знаходяться у фондах Державної бібліотеки України для юнацтва.

Матеріал доповнено словником основних термінів і понять з теми.

Призначено студентам, викладачам навчальних закладів, практикам, які займаються даною проблематикою, та бібліотечним працівникам.

- Зображення

- Теми документа

  • ББК // Воєна наука. Військова справа
  • Видавнича діяльність ДБУ для юнацтва та ОБЮ(М) // Державна бібліотека України для юнацтва (Київ)
  • Видавнича діяльність ДБУ для юнацтва та ОБЮ(М) // 1 БіобібліографіяПримірники
Місцезнаходження Кількість В наявностi
ЦБ (просп.Голосіївський 122) 2 2

Український Фондовий Дім Інформаційно-пошукова система
'УФД/Бібліотека'