Державна бібліотека України для юнацтва

 

796.011(075.8)
Т41Тимчак, Я. В.
    Світоглядні засади тіловиховання (фізичного виховання і спорту) [Текст] : навч. посіб. / Я. В. Тимчак. — Львів : ЛДУФК ім. Івана Боберського, 2020. — 96 с. : іл.
ISBN 617-7336-63-0

 

- Анотація

Навчальний курс «Світоглядні засади тіловиховання (фізичного виховання і спорту)» покликаний ознайомити студентів із тисячолітнім духовно-інтелектуальним і практичним досвідом людства (від найдавніших часів до сьогодення) у сфері тілесного удосконалення людини, накопиченим у різних культурах народів світу задовго до виникнення галузі фізичної культури. Висвітлюються світоглядні особливості та проблеми функціонування традиційних і новітніх форм і напрямів фізичного удосконалення людини в наш час.

Вивчення проблематики курсу відбувається через уведення і застосування низки спеціальних понять, що є «ключами» для осмислення різноманіття проявів протоформ фізичної культури давнини до часу постання сучасної сфери фізичного виховання, спорту і здоров’я людини. Це, зокрема, поняття «культури тіла», «тіловиховання», «практик тілесного удосконалення», «корисного (правильного, праведного, здорового) укладу життя», «взірців-ідеалів досконалості» та інших.

- Зображення

- Теми документа

  • УДК // Філософські, наукові, теоретичні основи фізичної культури та спорту — Підручники та навчальні посібники для університетів, вищих навчальних закладів
  • Виставки // Ментальне здоров'яПримірники
Місцезнаходження Кількість В наявностi
ЦБ (просп.Голосіївський 122) 1 1

Український Фондовий Дім Інформаційно-пошукова система
'УФД/Бібліотека'