Державна бібліотека України для юнацтва

 

327.7:061.1(100):355.02(075.8)
Я47Яковенко, Н. Л.
    Міжнародні організації у сфері безпеки. НАТО, ОБСЄ [Текст] : навч. посіб. / Н. Л. Яковенко. — Київ : Київський ун-т, 2020. — 367 с.
ISBN 966-933-088-8

 

- Анотація

Висвітлено основні проблеми сучасного розвитку євроатлантичних відносин, досліджено роль і внесок НАТО й ОБСЄ у створення надійних механізмів гарантування європейської та євроатлантичної безпеки та співпрацю України із цими ключовими організаціями. Доведено, що НАТО й ОБСЄ відіграють важливу роль в успішному протистоянні України агресивній політиці Росії. Наголошено, що активна взаємодія України з Північноатлантичним альянсом та її участь у діяльності ОБСЄ позиціонує нашу державу як вагомого гравця на міжнародній арені у сфері безпеки.

Для студентів й аспірантів закладів вищої освіти, а також усіх, хто цікавиться проблемами міжнародних організацій у сфері безпеки, станом і перспективами євроатлантичної інтеграції України.

- Зображення

- Теми документа

  • УДК // Діяльність міжнародних та міжурядових організацій — Державні організації і державні об'єднання — Всесвіт як місце. Міжнародний. Усі країни в цілому — Воєнна політика. Оборонна політика — Підручники та навчальні посібники для університетів, вищих навчальних закладів
  • Калейдоскоп подій та дат // Україна & ЄвропаПримірники
Місцезнаходження Кількість В наявностi
ЦБ (просп.Голосіївський 122) 1 1

Український Фондовий Дім Інформаційно-пошукова система
'УФД/Бібліотека'