Державна бібліотека України для юнацтва

 

355(477)
Д36Державна бібліотека України для юнацтва
    Сила нескорених: до Дня захисників і захисниць України та Дня українського козацтва [Електронний ресурс] : бібліогр. список / Державна бібліотека України для юнацтва ; упоряд. В. Вовк ; ред. Н. Лінкевич. — Київ : ДБУ для юнацтва, 2022. — 14 с.

 

- Анотація

14 жовтня в Україні відзначають День захисників і захисниць України, День українського козацтва та символічну дату утворення Української повстанської армії. Водночас, у цю днину православні християни святкують День Покрови Пресвятої Богородиці, поєднуючи давнє героїчне минуле України з героїчним сьогоденням.

Бібліографічний список «Сила нескорених» складається з двох розділів: «Нащадки козацького роду», «Степ і воля – козацька доля». Книги, що містяться у списку відтворюють незламність волі й духу українських воїнів за майбутнє нашої держави.

Видання стане у нагоді учням, студентам, викладачам-історикам, усім, хто прагне відчути себе гідними подвигів уславлених воїнів української землі, бажає жити у вільній країні зберігаючи пам’ять про українських героїв.

АВТОРИЗУЙТЕСЬ, щоб переглянути повний текст видання.

- Зображення

- Теми документа

  • УДК // Військова справа загалом в Україні
  • Видавнича діяльність ДБУ для юнацтва та ОБЮ(М) // Державна бібліотека України для юнацтва (Київ)
  • Цифрова колекція // Електронні виданняУкраїнський Фондовий Дім Інформаційно-пошукова система
'УФД/Бібліотека'