Державна бібліотека України для юнацтва

 

159.923.35:159.944.4:159.922.8(048)
Д36Державна бібліотека України для юнацтва
    Формуємо життєстійкість [Електронний ресурс] : бібліогр. порадник / Державна бібліотека України для юнацтва ; упоряд. Г. Буркацька ; ред. Н. Лінкевич, Т. Тарасюк. — Київ : ДБУ для юнацтва, 2023. — 86 с.

 

- Анотація

Стійкість – це здатність долати випробування й жити повноцінним життям. Що робити, коли зачепило і не відпускає? Як пережити емоційні бурі під час війни? Як слідувати своїм цінностям і не втрачати себе? Бібліографічний порадник, відповідно до Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?», спираючись на наукові джерела, у традиційній для бібліотеки формі – через книжки та електронні ресурси – надає інформацію про дієві практики психологічної допомоги собі та близьким.

Чим корисне читання під час війни? Чому і навіщо треба читати саме вам? Які книжки-новинки у ТОПі читання молоді від початку повномасштабної війни в Україні? Відповіді – на сторінках цього бібліографічного порадника.

Видання укладене для молоді й тих, хто опікується загартуванням ментального здоров’я, допомагає іншим стати стійкішими, наближаючи Перемогу.

АВТОРИЗУЙТЕСЬ, щоб переглянути повний текст видання.

- Зображення

- Теми документа

  • УДК // Ментальні складові
  • УДК // Стомлюваність. Стрес
  • Видавнича діяльність ДБУ для юнацтва та ОБЮ(М) // Державна бібліотека України для юнацтва (Київ)
  • Цифрова колекція // Електронні виданняУкраїнський Фондовий Дім Інформаційно-пошукова система
'УФД/Бібліотека'