Державна бібліотека України для юнацтва

 

616.89-008
Г31Гелловелл, Едвард.
    РДУГ: перезавантаження [Текст] : Ефективні стратегії для повноцінного життя з розладом з дефіцитом уваги та гіперактивністю в дітей і дорослих / Едвард Гелловелл, Джон Рейті; пер. з англ. І. Павленко. — Київ : Yakaboo Publishing, 2022. — 224 с.
ISBN 617-7933-13-6

 

- Анотація

Більшість людей нині не раз зустрічали когось із РДУГ, подеколи не розуміючи суть цього розладу. Багато хто досі й гадки не має, яким складним і серйозним є цей розлад, як не знає й про те, який величезний стрибок у його розумінні та лікуванні зробила наука за останні роки.

Розуміння РДУГ серед широкого загалу зазвичай або хибне, або оповите низкою стереотипів, що завдає шкоди мільйонам людей, які через це не звертаються по допомогу або не знають, яка саме допомога їм потрібна. Недостатня інформованість громадськості й досі залишається найстрашнішим ворогом РДУГ.

Автори цієї книжки теж мають цей розлад і, окрім того, є сертифікованими психіатрами. У цій праці вони детально описують симптоми, причини та особливості РДУГ, розповідають про особливості роботи мозку та останні дослідження в нейробіології, показують, як організувати комфортне середовище людям із РДУГ, перетворити розлад на свою суперсилу та жити повноцінно.

- Зображення

Перша стор.обкл.
Зміст

- Теми документа

  • УДК // Психічні розлади та їх синдроми. Психіатрична симптоматологія
  • Новинки у фонді // Психологія і педагогіка
  • Калейдоскоп подій та дат // Формула здоров'яПримірники
Місцезнаходження Кількість В наявностi
ЦБ (просп.Голосіївський 122) 1 1

Український Фондовий Дім Інформаційно-пошукова система
'УФД/Бібліотека'