Державна бібліотека України для юнацтва

 

616.89
О-46Озерна, Дарка.
    Бути окей: Що важливо знати про психічне здоров'я [Текст] / Дарка Озерна. — Київ : Yakaboo Publishing, 2022. — 256 с. — (Оптимістично про здоров'я).
ISBN 617-7544-52-3

 

- Анотація

Нам важливо «бути окей». Адже від психічного здоров’я залежить наш фізичний стан, здатність про себе подбати, бути успішними в своїй професії та задоволеність життям загалом. Про психічне здоров’я в Україні досі говорити соромно, думати лячно, звернутися до лікаря дорого – і не відомо навіть, як його знайти.

У книжці «Бути окей: Що важливо знати про психічне здоров’я» ви знайдете не лише базову інформацію про психічне здоров’я із посиланнями на медичні протоколи, а й певну систему орієнтирів. Авторка орієнтується на український контекст: що в нас про що кажуть, які існують стереотипи, які виникають проблеми, що їх спричиняє та які їхні можливі наслідки.

У першій частині зібрана загальна інформація про психічний стан людини, його зв’язок із фізичним станом, а також описані принципи роботи мозку і прояви емоцій. У другій – розглянуто найпоширеніші психічні розлади. Завершується книжка «Бути окей» розглядом історичної травми як чинника, що впливає на колективне психічне здоров’я.

- Зображення

Перша стор.обкл.
Остання
Зміст
Зміст

- Серія

- Теми документа

  • УДК // Психіатрія. Патологічна психологія. Психопатологія. Френопатія. Психози. Психічні та розумові відхилення. Хворобливі психічні стани. Розлади поведінки та емоційної сфери
  • Новинки у фонді // Психологія і педагогіка
  • Калейдоскоп подій та дат // Формула здоров'яПримірники
Місцезнаходження Кількість В наявностi
ЦБ (просп.Голосіївський 122) 1 1

Український Фондовий Дім Інформаційно-пошукова система
'УФД/Бібліотека'