Державна бібліотека України для юнацтва

 

141(4)(091)(075.8)
С44Скомаровський, Валерій.
    Історія Європейської філософії: Нова доба [Текст] : посібник / Валерій Скомаровський. — Вид. 2-е, випр. і допов. — Умань : Вид. Сочинський М. М., 2023. — 520 с.
ISBN 966-304-480-4

 

- Анотація

У навчальному посібнику пропонується аналіз фундаментальних проблем Європейської філософії: Нової доби. У посібнику у стислій формі висвітлено зміст філософських ідей, теорій, поглядів доби Нового часу, які дістали загальне визнання у процесі духовної еволюції світової і європейської спадщин.

Посібник розрахований і на тих, хто цікавиться проблемами історії філософії. Засновник Львівсько-Варшавської школи аналітичної філософії Казимир Твардовський казав: «Дорога до філософського знання, яке дає таку життєву силу, є довгою і важкою. Не одразу його можна здобути, і не з самих лише книжок і лекцій. Але дорога до нього відкрита кожному і, з якого б пункту людина до нього не наближалася, кожний крок зроблений у напрямку серйозного навчання, у напрямку здобуття знань, а тим самим і орієнтації у світі, є одночасно кроком до тієї ідеальної мети людського життя, до якої зводяться усі прагнення до знання, до сили і щастя».

- Зображення

- Теми документа

  • УДК // Різновиди систем, концепцій, поглядів, вчень, напрямів — Європа — Виклад матеріалу суворо в історичному аспекті — Підручники та навчальні посібники для університетів, вищих навчальних закладівПримірники
Місцезнаходження Кількість В наявностi
ЦБ (просп.Голосіївський 122) 1 1

Український Фондовий Дім Інформаційно-пошукова система
'УФД/Бібліотека'