Державна бібліотека України для юнацтва

 

658.62:005.52(075.8)
Т50    Товарознавство споживчих товарів. Пакування. Митне оформлення. У 2 ч. [Текст] : навч. посіб. Ч. 1 / [кол. авт.: Я. Г. Верхівкер, К. С. Гарбажий, В. А. Луцькова та ін.] ; за ред. Я. Г. Верхівкера. — Херсон : Олді плюс, 2022. — 324 с.
ISBN 966-289-584-1

 

- Анотація

На теперішній час товарознавство є досить важливою практичною складовою життя людства. Кожний покупець та споживач товару або послуги торкається з поняттями товарознавства по кілька разів на добу.

Сьогодні в обов’язки товарознавця входять не тільки забезпечення руху товару, але й виконання послуг, що стосуються закупівлі, збуту, зберігання, пакування товарів, а також виконання таких послуг як роздрібна, так і оптова торгівля, включаючи експортно-імпортні операції.

Навчальний посібник для студентів СВО «Бакалавр» та «Магістр» за спеціальністю «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» за освітньою програмою «Товарознавство та експертиза в митній справі».

Викладений у навчальному посібнику матеріал також буде корисним для практичної діяльності технологів харчових виробництв, викладачів відповідних дисциплін, аспірантів та всіх, хто цікавиться проблемами сучасного товарознавства.

- Зображення

- Теми документа

  • УДК // Товари. Вироби. Продукти — Аналіз. Визначення — Підручники та навчальні посібники для університетів, вищих навчальних закладів
  • Новинки у фонді // Підручники і посібникиПримірники
Місцезнаходження Кількість В наявностi
ЦБ (просп.Голосіївський 122) 1 1

Український Фондовий Дім Інформаційно-пошукова система
'УФД/Бібліотека'