Державна бібліотека України для юнацтва

 

621.39:621.37(075.8)
С90Сусліков, Л. М.
    Телекомунікації та радіотехніка (вступ до спеціальності) [Текст] : навч. посіб. / Л. М. Сусліков, В. С. Дьордяй. — Ужгород : Говерла, 2022. — 348 с.
ISBN 617-7825-66-0

 

- Анотація

Висвітлено актуальні питання розвитку та сучасного стану екологічного права України. Вміщено навчальний матеріал, структурований за темами, що допоможе здобувачам вищої освіти активізувати самостійну навчальну діяльність для подальшого ефективного пізнання понять, принципів, правових категорій та інститутів екологічного права.

Може використовуватися в навчальному процесі як основна література, так і додатковий матеріал у комплексі підручників.

Навчальний посібник адресований не лише здобувачам вищої освіти, а й практичним працівникам у сфері забезпечення охорони та безпеки під час використання природних ресурсів, природоохоронних і правоохоронних органів, суб’єктам господарювання, діяльність яких пов’язана з екологічними питаннями.

- Зображення

- Теми документа

  • УДК // Телекомунікація. Зв'язок. Телеграф. Телефон. Радіозв'язок. Техніка та обладнання для передачі зображень (відеотехнологія та обладнання). Телекерування — Радiотехнiка. Технiка електромагнiтних коливань, імпульсів — Підручники та навчальні посібники для університетів, вищих навчальних закладівПримірники
Місцезнаходження Кількість В наявностi
ЦБ (просп.Голосіївський 122) 1 1

Український Фондовий Дім Інформаційно-пошукова система
'УФД/Бібліотека'