Державна бібліотека України для юнацтва

 

342.228
Д36Державна бібліотека України для юнацтва
    Символ державності та єдності [Електронний ресурс] : бібліогр. список / Державна бібліотека України для юнацтва ; упоряд. В. Вовк ; ред. Н. Лінкевич. — Київ : ДБУ для юнацтва, 2022. — 19 с.

 

- Анотація

Кожна країна, кожна нація має власну символіку – прапор, герб та гімн; поєднання кольорів на одязі та прикрасах. Саме символіка підтримує ближніх в інших країнах, допомагає знайти однодумців серед великої кількості людей і, головне, підкреслює походження кожного з нас та політичні пріоритети.

Біблографічний список «Символ державності та єдності нації» містить інформацію про Державний прапор України, який як символ країни є втіленням національної єдності, честі та гідності, під знаменом якого ми йшли до проголошення самостійної України, проходимо і наразі, захищаючи свободу та правду, відстоюючи суверенітет і самовизначення.

Маємо надію,що матеріалстане у нагоді кожному свідомому українцю та допоможевизначити свою громадянськупозицію,підтримати незламний дух нації та наблизити нашу перемогу у війні, яку розв’язала росія проти України.

АВТОРИЗУЙТЕСЬ, щоб переглянути повний текст видання.

- Зображення

- Теми документа

  • УДК // Форми виявлення індивідуальності держави як суверенної особи (Назва держави. Державний герб, геральдичний девіз. Державна печатка. Національні прапори. Національні гімни)
  • Видавнича діяльність ДБУ для юнацтва та ОБЮ(М) // Державна бібліотека України для юнацтва (Київ)
  • Видавнича діяльність ДБУ для юнацтва та ОБЮ(М) // 1 Біобібліографія
  • Цифрова колекція // Електронні виданняУкраїнський Фондовий Дім Інформаційно-пошукова система
'УФД/Бібліотека'