Державна бібліотека України для юнацтва

 

006.01:005.336.3(075.8)
С90Сусліков, Л. М.
    Основи стандартизації та управління якістю [Текст] : навч. посіб. / Л. М. Сусліков, В. С. Дьордяй. — Ужгород : Говерла, 2022. — 152 с.
ISBN 617-7825-71-4

 

- Анотація

У навчальному посібнику розглянуто сутність стандартизації , її мета та основні завдання, функції, принципи, методичні основи, основні поняття, пов’язані зі стандартизацією.

Висвітлені основні положення законодавчих і нормативно-правових документів щодо Національної системи стандартизації, історії розвитку та формування національної стандартизації, мета, завдання, принципи державної політики в сфері стандартизації.

Значну увагу приділено аналізу методів та видів стандартизації, питанням державного нагляду за додержанням стандартів, управління якістю товарів і послуг та методам здійснення контролю за якістю продукції.

Посібник призначений для студентів спеціальності «Телекомунікації та радіотехніка». Буде корисним для студентів, що спеціалізуються у галузі радіоелектронних систем і комплексів, технологій і засобів телекомунікацій та інформаційних систем і мереж зв’язку.

- Зображення

- Теми документа

  • УДК // Теорія, принципи, основи і цілі стандартизації — Якість — Підручники та навчальні посібники для університетів, вищих навчальних закладівПримірники
Місцезнаходження Кількість В наявностi
ЦБ (просп.Голосіївський 122) 1 1

Український Фондовий Дім Інформаційно-пошукова система
'УФД/Бібліотека'