Державна бібліотека України для юнацтва

 

316(477):351.741(075.8)
К63Комих, Наталія Григорівна.
    Соціологічні дослідження у сфері правоохоронної діяльності [Текст] : навч. посіб. / Наталія Григорівна Комих. — Дніпро : ДДУВС, 2022. — 112 с.
ISBN 617-8032-77-7

 

- Анотація

Сучасний освітній процес у вищих навчальних закладах (особливо із спеціальними умовами навчання) знаходяться в стадії змістовного реформування та відбувається в складних умовах потужних соціальних трансформацій глобального суспільства, українського зокрема.

Соціологічна уява, що формується в результаті засвоєння соціологічного знання, надає можливості здобувачу розглядати соціальні явища як результат дії соціальних сил, груп, окремих індивідів.

У посібнику розглянуто основні питання соціологічного знання. Приділяється увага методам соціологічного дослідження та їх можливостям в діагностиці правоохоронної сфери.

Книга буде корисною для здобувачів освіти в закладах вищої освіти, зокрема зі специфічними умовами навчання, та для широкого кола читачів.

- Зображення

- Теми документа

  • УДК // Соціологія в Україні — Організація поліції, міліції. Поліцейська служба — Підручники та навчальні посібники для університетів, вищих навчальних закладівПримірники
Місцезнаходження Кількість В наявностi
ЦБ (просп.Голосіївський 122) 1 1

Український Фондовий Дім Інформаційно-пошукова система
'УФД/Бібліотека'