Державна бібліотека України для юнацтва

 

343.3/.7(477)(075.8)
П69    Практикум з кваліфікації кримінальних правопорушень [Текст] : навч. посіб. / В. Ф. Примаченко, В. Д. Людвік, В. Г. Хашев, С. В. Корогод. — Дніпро : ДДУВС, 2022. — 192 с.
ISBN 617-8032-68-5

 

- Анотація

У навчальному посібнику розглянуто 11 тем, які розділені відповідно до тематичних планів навчальних дисциплін «Кваліфікація загально кримінальних правопорушень», «Кваліфікація кримінальних правопорушень, підслідних Національній поліції України», «Кримінально-правова кваліфікація» для здобувачів вищої освіти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, що включають теоретичні та тестові завдання, практичні завдання, методичні поради до вирішення практичних завдань короткий глосарій та судову практику з окремих тем. Видання розраховано на науковців, викладачів, аспірантів (ад’юнктів), студентів (курсантів) ВНЗ, в яких готують правників, співробітників правоохоронних органів, прокуратури та суду, а також на усіх, хто цікавиться розвитком наук кримінально-правового циклу.

- Зображення

- Теми документа

  • УДК // Види протиправних діянь. Особлива частина кримінального права в Україні — Підручники та навчальні посібники для університетів, вищих навчальних закладівПримірники
Місцезнаходження Кількість В наявностi
ЦБ (просп.Голосіївський 122) 1 1

Український Фондовий Дім Інформаційно-пошукова система
'УФД/Бібліотека'