Державна бібліотека України для юнацтва

 

159.922(07)
П86    Психологічні та правові основи профілактики насильства в учнівському середовищі [Текст] : наук.-практ. посіб. / [авт. кол.: В. П. Остапович, Л. С. Процик, Ю. Ю. Бойко-Бузиль та ін.] ; за ред. В. О. Криволапчука. — Київ : Вид-во Людмила, 2022. — 156 c.
ISBN 617-555-058-8

 

- Анотація

Науково-практичний посібник розкриває правові засади та соціально-психологічні підходи до розуміння явища насильства в учнівському середовищі. Викладено результати нормативно-правового та психологічного аналізу проявів насильницької поведінки в учнівському середовищі, причин їх формування та наслідків. Запропоновано діагностичний інструментарій для вивчення та психологічні рекомендації щодо превенції випадків насильства в учнівському середовищі.

Посібник призначений для використання в науковій та освітній діяльності, практичній діяльності працівників ювенальної поліції, психологів, учителів.

- Зображення

- Теми документа

  • УДК // Особливості психіки. Свідомість. Психічний розвиток людини. Диференціальна психологія. Генетична психологія. Психологія розвитку — Посібники для викладання, навчання та практичної підготовки
  • Калейдоскоп подій та дат // 16 листопада. Міжнародний день толерантностіПримірники
Місцезнаходження Кількість В наявностi
ЦБ (просп.Голосіївський 122) 1 1

Український Фондовий Дім Інформаційно-пошукова система
'УФД/Бібліотека'