Державна бібліотека України для юнацтва

 

658.15(477)(075.8)
А65Андрейків, Тетяна Ярославівна.
    Фінанси підприємств [Текст] : навч. посіб. / Тетяна Ярославівна Андрейків, Ірина Романівна Чуй, Марія Василівна Сороківська. — Львів : ЛТЕУ, 2022. — 276 с.
ISBN 617-602-316-6

 

- Анотація

Навчальний посібник містить теми, передбачені навчальною програмою дисципліни «Фінанси підприємств». У ньому розглянуто теоретичні та практичні аспекти формування і використання грошових ресурсів, грошових надходжень і прибутку підприємств, організації грошових розрахунків, оподаткування та кредитування підприємств, фінансового забезпечення відтворення необоротних активів та фінансування оборотних активів, здійснення підприємствами аналізу фінансового стану та фінансового планування, забезпечення їх санації.

Навчальний посібник призначений для здобувачів вищої освіти усіх спеціальностей, а також може бути використаний у практичній роботі спеціалістами фінансових та бухгалтерських служб підприємств.

- Зображення

- Теми документа

  • УДК // Управління приватними фінансами. Управліня фінансовою діяльністю підприємства — Україна — Підручники та навчальні посібники для університетів, вищих навчальних закладів
  • Новинки у фонді // Підручники і посібникиПримірники
Місцезнаходження Кількість В наявностi
ЦБ (просп.Голосіївський 122) 1 1

Український Фондовий Дім Інформаційно-пошукова система
'УФД/Бібліотека'