Державна бібліотека України для юнацтва

 

159.922.7
С50Сміт, Патрік.
    Діти та війна [Текст] : навчання технік зцілення : для дітей віком 8+ / [Патрік Сміт, Атле Диреґров, Вільям Юле] ; пер. О. Антонишин ; наук. ред. К. Явної. — Львів : Галицька Видавнича Спілка, 2022. — 108 c. — (Психологія. Психіатрія. Психотерапія).
ISBN 617-8092-17-7

 

- Анотація

Травматичні події, які виникли внаслідок війни, зачіпають сотні тисяч дітей. Багатьом з них вдалося покинути небезпечне місце, однак відчуття небезпеки не полишає та може проявлятися у різний спосіб. Визнано, що рання допомога дітям у тому, як впоратися зі стресом від війни, може бути корисною і дозволить запобігти розвитку проблем у сфері психічного здоров’я надалі.

Саме для надання допомоги та підтримки дітям була розроблена програма «Діти та війна. Навчання технік зцілення», яка лежить в основі роботи психологів груп психологічної підтримки для дітей проєкту "Поруч"

Дана програма була розроблена, щоб навчити дітей покроково і практично впроваджувати навички та методи, які допомагають подолати психологічні наслідки війни, що базуються на доказовому когнітивно-поведінковому підході терапії посттравматичних розладів.

Програма та посібник до неї розроблені Фундацією «Діти та війна» (Берген, Норвегія). Автори посібника – представники Інституту психіатрії (Лондон, Великобританія) та Норвежського центру кризової психології.

- Зображення

- Серія

- Теми документа

  • УДК // Психологія дитини. Педологія. Педопсихологія
  • Новинки у фонді // Психологія і педагогіка
  • Виставки // Ментальне здоров'я
  • Психологія // Дитяча психологіяПримірники
Місцезнаходження Кількість В наявностi
ЦБ (просп.Голосіївський 122) 1 1

Український Фондовий Дім Інформаційно-пошукова система
'УФД/Бібліотека'