Державна бібліотека України для юнацтва

 

355.257.7(477):341.341-052(048)
Д36Державна бібліотека України для юнацтва
    Правовий статус військовополоненних [Електронний ресурс] : бібліогр. покажч. / Державна бібліотека України для юнацтва ; упоряд. Г. Буркацька ; ред. В. Кучерява. — Київ : ДБУ для юнацтва, 2022. — 31 с.

 

- Анотація

Кого називають військовополоненими? Які існують правила поводження з військовополоненими у світі? Як обмінюють полонених? Чи можуть обмінювати засуджених військовополонених? Відповіді на ці та інші питання інституту воєнного полону визначаються міжнародний гуманітарним правом, так званим правом війни. Питання міжнародно-правових норм поводження та захисту військовополонених особливо гостро постали в умовах російсько-української війни.

Бібліографічний покажчик пропонує перелік міжнародно-правових та імплементованих в українське законодавство документів щодо військовополонених. Друковані публікації та електронні ресурси конкретизують практику застосування норм і правил поводження та захисту військовополонених у сучасних військових конфліктах з акцентом на війну в Україні.

Бібліографічний покажчик може стати порадником для тих, хто спілкується з військовими, поверненими з полону і допомагає їм швидше адаптуватися.

На обкладинці звільнений з полону морпіх Михайло Діанов. Світлина пресофіцера полку «Азов» військовополоненого Дмитра Козацького з циклу «Світло переможе», який отримав дві нагороди міжнародного фотоконкурсу International Photography Awards: перше місце в категорії «Редакція / Преса / Війна / Конфлікт» і третє – у категорії «Редакція /Преса / Фоторепортаж / Оповідання».

АВТОРИЗУЙТЕСЬ, щоб переглянути повний текст видання.

- Зображення

- Теми документа

  • УДК // Призупинення служби. Переривання служби. Відпустка
  • УДК // Захоплення у полон та поводження з військовополоненими загалом
  • Видавнича діяльність ДБУ для юнацтва та ОБЮ(М) // Державна бібліотека України для юнацтва (Київ)
  • Видавнича діяльність ДБУ для юнацтва та ОБЮ(М) // 1 Біобібліографія
  • Цифрова колекція // Електронні виданняУкраїнський Фондовий Дім Інформаційно-пошукова система
'УФД/Бібліотека'