Державна бібліотека України для юнацтва

 

796.332
Д36Державна бібліотека України для юнацтва
    Футбол об’єднує молодь: до Євро – 2020 [Електронний ресурс] : інформ.- бібліогр. матеріали / Державна бібліотека України для юнацтва ; упоряд. В. Вовк ; ред. В. Кучерява, Н. Лінкевич. — Київ : ДБУ для юнацтва, 2020. — 73 с.

 

- Анотація

Футбол... Подібно потужному магніту притягує уболівальників, об’єднує їх, захоплюючи видовищністю, змушуючи протягом багатьох десятиліть тремтіти серця сотні мільйонів людей на всій планеті.

Бібліографічне видання підготовлене до Чемпіонату Європи з футболу (Євро-2020), який мав пройти у червні-липні 2020 р., але через пандемію COVID-19 був перенесений.

Незважаючи на те, що чемпіонат відбудеться у 2021 р., він збереже назву «Євро-2020».

Посібник складається з 6 розділів, у яких подаються цікаві факти, інформаційні матеріали та бібліографічні відомості про книги, електронні ресурси за визначеною темою. Посібник доповнюють іменний покажчик та додатки: «Матчі, завдяки яким футбол називають грою мільйонів», «П’ять поєдинків, які пам’ятали і будуть пам’ятати різні покоління», «Сумуєш за великим футболом? Заповни порожнечу, передивляючись фільми та мультфільми», «Чому варто прочитати книгу Саймона Кричлі «Про що ми

думаємо, коли думаємо про футбол».

Тож, видання «Футбол об’єднує молодь» стане у нагоді як прихильникам футболу, так і тим, хто, ознайомившись з ним, безумовно, зацікавиться грою, яка має шанувальників у всьому світі.

АВТОРИЗУЙТЕСЬ, щоб переглянути повний текст видання.

- Зображення

- Теми документа

  • УДК // Футбол
  • АББД "Молодь України" // Молодь
  • Видавнича діяльність ДБУ для юнацтва та ОБЮ(М) // Державна бібліотека України для юнацтва (Київ)
  • Видавнича діяльність ДБУ для юнацтва та ОБЮ(М) // 1 Біобібліографія
  • Цифрова колекція // Електронні виданняУкраїнський Фондовий Дім Інформаційно-пошукова система
'УФД/Бібліотека'