Державна бібліотека України для юнацтва

 

613.86
Д36Державна бібліотека України для юнацтва
    Бути здоровим – вимога часу [Електронний ресурс] : анот. бібліогр. список / Державна бібліотека України для юнацтва ; упоряд. В. Вовк ; ред. В. Кучерява. — Київ : ДБУ для юнацтва, 2021. — 19 с.

 

- Анотація

Здоров’я – це життєва енергія, натхнення і задоволення від насиченого подіями життя. Це здатність ставити цілі й досягати їх, максимально реалізовувати свій потенціал. Піклуватися про своє здоров’я – це актуально, модно і престижно.

Саме тому, з метою популяризації здорового способу життя, формування уявлення про те, що здоров’я значною мірою залежить від нас самих, до Всесвітнього дня здоров’я

підготовлений бібліографічний список «Бути здоровим – вимога часу», який складається з двох розділів: Хороше здоров’я – це не лише відсутність хвороб; Коронована пандемія: тест на людяність і власну відповідальність за все, що трапляється на нашій планеті.

Сподіваємось, кожен читач матиме змогу отримати корисну інформацію, на основі якої прийме правильні і виважені рішення стосовно збереження здоров’я, знайде у рекомендованих книгах власні варіанти відповідей на ті чи інші питання.

Інформація, що міститься у виданні, буде корисною широкому колу користувачів, всім, кому небайдуже ставлення до власного здоров’я та життя, а також до здоров’я та добробуту нашої нації.

АВТОРИЗУЙТЕСЬ, щоб переглянути повний текст видання.

- Зображення

- Теми документа

  • УДК // Психічне та моральне здоров'я і гігієна. Розумова напруга. Розумова втома
  • Видавнича діяльність ДБУ для юнацтва та ОБЮ(М) // Державна бібліотека України для юнацтва (Київ)
  • Видавнича діяльність ДБУ для юнацтва та ОБЮ(М) // 1 Біобібліографія
  • Цифрова колекція // Електронні виданняУкраїнський Фондовий Дім Інформаційно-пошукова система
'УФД/Бібліотека'