Державна бібліотека України для юнацтва

 

374:159.92
В17Вандербільт, Том.
    Початківці. Чому вчитися нового ніколи не пізно [Текст] / Том Вандербільт ; пер. з англ. А. Марховська. — Київ : Лабораторія, 2021. — 256 с.
ISBN 617-7965-66-3

 

- Анотація

Автор книжки вирішив на собі випробувати принцип lifelong learning («неперервне навчання впродовж усього життя»). Отож він з нуля вчився добре грати в шахи, співати, займатися серфінгом, малювати та жонглювати. І виявилося, що все це цілком можливо. Ідея провести такий експеримент у автора з’явилася, коли він поглянув на свою доньку, яка охоча до вивчення чогось нового, і замислився, чому з віком у більшості людей це бажання пропадає. Ця книжка — його власний пошук відповідей на це питання. І основна причина, як виявляється, полягає зовсім не в тому, що у нас поступово зникають здібності, — а в упередженні, звичці йти «накатаною доріжкою» та страху, що ми витратимо час на щось безперспективне. Про автораТом Вандербільт — журналіст, редактор видання Wired, автор статей про дизайн, технології, науку і культуру в таких виданнях як The London Review of Books, The Financial Times, The Wall Street Journal тощо.

- Зображення

- Теми документа

  • УДК // Позашкільна освіта та підготовка. Подальша освіта. Самоосвіта — Психічний розвиток та здібності. Порівняльна психологія
  • Новинки у фонді // Психологія і педагогіка
  • Виставки // Навчання в мережі: шанс для кожного
  • Калейдоскоп подій та дат // Навчаємось. Розвиваємось. Змінюємось (01.09.23)
  • Калейдоскоп подій та дат // Навчаємось. Розвиваємось. Змінюємось (30.09.23)Примірники
Місцезнаходження Кількість В наявностi
ЦБ (просп.Голосіївський 122) 1 1

Український Фондовий Дім Інформаційно-пошукова система
'УФД/Бібліотека'