Державна бібліотека України для юнацтва

 

327(4)
П27    Перспективи розвитку ініціативи ЄС "Східне партнерство" в умовах сучасних геополітичних викликів [Текст] : монографія / Я. Б. Турчин, О. Я. Івасечко, О. О. Цебенко та ін. — Львів : Львівська політехніка, 2022. — 224 с.
ISBN 966-941-706-0

 

- Анотація

Розроблено у рамках проєкту “Жан Моне модуль Еразмус+ “Ініціатива ЄС “Східне партнерство”: можливості для України”, який реалізується в Національному університеті “Львівська політехніка”. Вивчено ґрунтовно та всебічно ініціативу ЄС “Східне партнерство” як важливу складову процесу імплементації східної політики Європейського Союзу з урахуванням сучасних геополітичних викликів та актуальних трендів трансформації міжнародного порядку. Основну увагу акцентовано на розкритті основних етапів, специфіці становлення сучасної східної політики ЄС, функціонуванні ЄПС та СП, результатах співробітництва між ЄС і країнами-адресатами СП (Україною, Молдовою, Грузією, Білоруссю, Вірменією, Азербайджаном) у двосторонньому та багатосторонньому форматах, а також гібридних загрозах, головних обмеженнях і перспективах розвитку Східного партнерства.

Для науковців, представників органів державної влади та громадських організацій, загалом широкого кола читачів, усіх, хто цікавиться цією тематикою, а також студентів закладів вищої освіти.

- Зображення

- Теми документа

  • УДК // Міжнародні зв'язки. Світова політика. Міжнародні справи. зовнішня політика — Європа
  • Калейдоскоп подій та дат // Україна & ЄвропаПримірники
Місцезнаходження Кількість В наявностi
ЦБ (просп.Голосіївський 122) 1 1

Український Фондовий Дім Інформаційно-пошукова система
'УФД/Бібліотека'