Державна бібліотека України для юнацтва

 

316.62
Н66Ніл, Ейвері.
    Якщо він такий чудовий, чому мені так погано? Як розпізнати й подолати аб'юз [Текст] / Ейвері Ніл ; [пер. з англ. Д. Петрушенко]. — Харків : Vivat, 2022. — 256 с. — (Саморозвиток).
ISBN 966-982-678-7

 

- Анотація

Коли люди чують слово «насильство», більшість думає про класичне домашнє насильство, коли чоловік б`є свою дружину. Це пряме насильство, його легко побачити та відстежити. Проте найпідступніше насильство досить витончене, тому багатьох тиранів складніше ідентифікувати, адже вони не відповідають своєму традиційному психологічному портрету. Чому ж так важко повернути собі контроль? Як розпізнати перші тривожні дзвіночки в стосунках? Як зрозуміти, що стосунки з нормальних перетворилися на аб’юзивні?

Ейвері Ніл — американська психотерапевтка, яка спеціалізується на лікуванні депресії та тривожних розладів у жінок. У своїй новій книзі «Якщо він такий чудовий, чому мені так погано? Як розпізнати й подолати аб`юз» (видавництво бестселерів Vivat) вона допомагає виявити аб’юзивні стосунки та радить, як правильно їх припинити.

- Зображення

- Серія

- Теми документа

  • УДК // Поведінка людини. Соціальна поведінка. Соціальне життя
  • Новинки у фонді // Психологія і педагогіка
  • Виставки // Ментальне здоров'яПримірники
Місцезнаходження Кількість В наявностi
ЦБ (просп.Голосіївський 122) 1 1

Український Фондовий Дім Інформаційно-пошукова система
'УФД/Бібліотека'