Державна бібліотека України для юнацтва

 

616.9:614
О-76Остергольм, Майкл.
    Смертельний ворог [Текст] : Людство проти мікробів-убивць / Майкл Остергольм, Марк Олшейкер; пер. з англ. А. Калинюк, А. Гок. — Київ : Лабораторія, 2020. — 320 с.
ISBN 617-7965-04-5

 

- Анотація

Ми стикаємося з величезною армією смертельних, невидимих ворогів. Нам потрібен план боротьби з ними - перш ніж стане пізно. На відміну від стихійних лих, знищення яких зосереджено на обмеженій території протягом певного періоду днів, та хвороб, які мають руйнівні наслідки, але обмежуються лише людьми та їх сімями, інфекційне захворювання має жахливу силу порушити повсякденне життя в глобальному масштабі, переважаючи державні та приватні ресурси, а торгівля та транспорт перебувають на мелі. У сучасному світі переміщення людей, тварин та матеріалів по планеті простіше, ніж будь-коли, але ті ж досягнення, які роблять сучасну інфраструктуру настільки ефективною, зробили епідемії та навіть пандемії майже неминучими. Отже, що ми можемо - і що потрібно робити для того, щоб захистити себе від смертоносного ворога людства? Спираючись на останню медичну науку, тематичні дослідження, політичні дослідження та важко зароблені епідеміологічні уроки, Deadliest Enemyex вивчає ресурси та програми, які нам потрібно розробити, якщо ми хочемо захистити себе від інфекційних захворювань.

- Зображення

- Теми документа

  • УДК // Контактні захворювання. Інфекційні (заразні) захворювання, гарячки — Охорона здоров’я та гігієна. Попередження нещасних випадків
  • Новинки у фонді // Про науку зрозуміло
  • Калейдоскоп подій та дат // Чек-лист корисних звичокПримірники
Місцезнаходження Кількість В наявностi
ЦБ (просп.Голосіївський 122) 1 1

Український Фондовий Дім Інформаційно-пошукова система
'УФД/Бібліотека'