Державна бібліотека України для юнацтва

 

004.77:316.77:025.5
С87Струнгар, Валерія Валеріївна.
    Бібліотека в інтерактивному медіасередовищі: стан та перспективи [Текст] : монографія / Валерія Валеріївна Струнгар. — Київ : НБУ ім. В. І. Вернадського : НАН України, 2021. — 252 с.
ISBN 966-02-9411-0

 

- Анотація

У монографії комплексно досліджено бібліотечний сегмент соціальних медіа, розкрито специфіку його формування і функціонування в контексті суспільного використання соціальних медіа.

Висвітлено напрями діяльності вітчизняних і зарубіжних бібліотек щодо використання соціальних медіа, визначено їх особливості. Запропоновано комплекс дієвих методів та критеріїв, які мають використовувати бібліотечні установи для розвитку бібліотечного представництва в соціальних медіа та вдосконалення комунікаційної діяльності. Окреслено перспективні напрями та завдання розвитку інформаційно-бібліотечних процесів в інтерактивному медіасередовищі в контексті сучасної трансформації бібліотек в інформаційні центри з акумуляції та забезпечення доступу до інформаційних ресурсів.

- Зображення

- Теми документа

  • УДК // Застосування комп’ютерних мереж та послуги. Застосування Інтернету — Соціальна комунікація. Соціологія комунікацій — Довідково-бібліографічна робота (Довідково-бібліографічний фонд. Інформаційне обслуговування. Поради читачам)
  • Калейдоскоп подій та дат // Навчаємось. Розвиваємось. Змінюємось (01.09.23)
  • Калейдоскоп подій та дат // Навчаємось. Розвиваємось. Змінюємось (30.09.23)Примірники
Місцезнаходження Кількість В наявностi
Філія (просп.Перемоги, 60) 1 1
ЦБ (просп.Голосіївський 122) 1 1

Український Фондовий Дім Інформаційно-пошукова система
'УФД/Бібліотека'