Державна бібліотека України для юнацтва

 

159.923:179.9
Д40Джаннантоніо, Мікеле.
    Чи зі мною все гаразд? Самоповага та асертивність [Текст] / Мікеле Джаннантоніо ; [пер. з іт. К. Зінченко]. — Львів : Свічадо, 2020. — 168 c.
ISBN 966-938-366-2

 

- Анотація

Знаєте що таке асертивність? Це здатність людини відстоювати свою точку зору, не порушуючи моральних прав іншої особи. Іншими словами — це вміння берегти свої власні кордони, не знищуючи кордонів сусіда. Особа асертивна не завжди спокійна та усміхнена, але вона вміє віднайти баланс між агресивністю і пасивністю, між своїми та чужими потребами. Борони своє — поважай чуже. Автор книжки "Чи зі мною все гаразд?" називає свою працю "книжка для нічого столика". Її не треба читати як роман — від палітурки до палітурки. Навпаки, вона завжди має бути під рукою, щоби за потреби можна було перегорнути кілька чергових сторінок і освіжити у пам'яті цікаві ідеї. Вчимося правильного підходу до життя, боремося з маніпуляціями, захищаємося самі від себе, роззброюємо агресивність, вчимося самоповаги, поважаємо ближнього, словом, читаємо книжку Мікеле Джанантоніо "Чи зі мною все гаразд? Самоповага та асертивність".

- Зображення

- Теми документа

  • УДК // Психологічні типи. Індивідуальна психологія. Психологія особистості. Індивідуальність.Особистість. Психологія характеру. Характерологія. Ідіосинкразія.Прирівнювання особистостей. Типи особистостей — Чесноти. Достоїнства
  • Новинки у фонді // Психологія і педагогіка
  • Виставки // Ментальне здоров'яПримірники
Місцезнаходження Кількість В наявностi
ЦБ (просп.Голосіївський 122) 1 1

Український Фондовий Дім Інформаційно-пошукова система
'УФД/Бібліотека'