Державна бібліотека України для юнацтва

 

821.161.2.09(08)
Т21Тарнашинська, Людмила.
    Українське шістдесятництво: профілі на тлі покоління [Текст] : історико-літературний та поетикальний аспекти : [монографія] / Людмила Тарнашинська. — 2-е вид., допов. — Київ : Смолоскип, 2019. — 592 с.
ISBN 617-7622-16-0

 

- Анотація

У монографії досліджено історико-літературний та поетикальний аспекти українського шiстдесятництва в iменах. Такий персоналiстський вимiр (окремi профiлi на тлi поколiння) дозволяє читачеві побачити епоху i в постатях, i через призму творчостi, а також скласти уявлення про «зоряний iнтеграл» того поколiння, яке залишило значний слiд у свiдомостi українства. До другого видання ввійшли персоналії, відсутні у попередньому, яке побачило світ у видавництві «Смолоскип» 2010 року. Видання розраховане на науковцiв, викладачiв, студентiв, аспiрантiв, широке коло тих, кого цiкавить iсторiя та проблематика українського шiстдесятництва. Воно становить осердя трилогії авторки з цієї проблематики, до якої входять також монографії «Сюжет Доби: дискурс шістдесятництва в українській літературі ХХ століття» та «Шевченко — поет сучасний»: прочитання крізь призму шістдесятництва».

- Зображення

Перша стор.обкл.
Зміст

- Теми документа

  • УДК // Літературна критика української літератури — Збірки. Зібрання творів. Форми. Переліки. Образотворчі та графічні документи. Ділові видання підприємств та фірм. Спеціальні види документів
  • Виставки // 1950-1970 рр. Шістдесятництво та дисидентський рух в України XX cт.
  • Новинки у фонді // Художня література
  • Виставки // ----Забуттю не підлягає! (до Дня українського політв'язня)
  • Калейдоскоп подій та дат // 12 січня. День українського політв’язняПримірники
Місцезнаходження Кількість В наявностi
ЦБ (просп.Голосіївський 122) 1 1

Український Фондовий Дім Інформаційно-пошукова система
'УФД/Бібліотека'