Державна бібліотека України для юнацтва

 

325.8(477):323.2(048)
Д36Державна бібліотека України для юнацтва
    Скрижалі незалежності України [Текст] : бібліогр. покажч. : До 30-річчя Незалежності України / Державна бібліотека України для юнацтва; [відп. за вип. Г. А. Саприкін; уклад. Г. М. Буркацька]. — Київ : ДБУ для юнацтва, 2021. — 80 с.

 

- Анотація

Бібліографічний покажчик до 30-річчя Незалежності України надає відомості про друковані та електронні джерела інформації, які ґрунтовно розкривають поступ незалежної держави. Дізнатись про найбільші здобутки в політичній, соціальній, економічній, культурній галузях, відчути себе дотичним до розбудови держави, пишатись своєю країною, з надією і впевненістю дивитись у майбутнє може кожен молодий українець. Видання відкриває широкому загалу читачів сторінки народження політичної нації, її духовного,

морального, освітнього зростання, з акцентом на розповідь про 30-річних українців – ровесників незалежності, які вписують нові звершення у скрижалі незалежної України.

Інформаційний матеріал згруповано за тематичними розділами, а умежах розділів – в алфавітному порядку. Видання має допоміжний іменний покажчик.

Додано рекомендаційні тематичні бібліографічні видання ДБУ для юнацтва, якi значно розширюють межі інформативності покажчика.

АВТОРИЗУЙТЕСЬ, щоб переглянути повний текст видання.

- Зображення

- Теми документа

  • УДК // Здобуття незалежності. Рухи за незалежність — Україна — Відносини між народом та державою. Внутрішня політична діяльність — Бібліографічні описи. Реферати. Резюме. Огляди. Дайджести
  • Видавнича діяльність ДБУ для юнацтва та ОБЮ(М) // Державна бібліотека України для юнацтва (Київ)
  • Видавнича діяльність ДБУ для юнацтва та ОБЮ(М) // 1 Біобібліографія
  • Новинки у фонді // Щоб пам'ятати
  • Калейдоскоп подій та дат // Все буде Ukraine! (12.08.2023)
  • Калейдоскоп подій та дат // Все буде Ukraine! (24.08.2023)Примірники
Місцезнаходження Кількість В наявностi
ЦБ (просп.Голосіївський 122) 2 2

Український Фондовий Дім Інформаційно-пошукова система
'УФД/Бібліотека'