Державна бібліотека України для юнацтва

 

316.477
А50Аллен, Девід.
    Getting Things Done, або Як навчитися контролювати власне життя у мінливому світі [Текст] : поради для підлітків / Девід Аллен, Майк Вільямс, Марк Воллес ; пер. з англ. М. Восковнюк ; під заг. ред. В. Сухомлинова. — Київ : КМ-Букс, 2020. — 288 с.
ISBN 966-948-331-7

 

- Анотація

Автори книги "Getting Things Done, або Як навчитися контролювати власне життя у мінливому світі" Девід Аллен, Майк Вільямс, Марк Воллес.

Девіда Аллена було названо одним із найвпливовіших теоретиків продуктивності. Він є мотиваційним спікером і фасилітатором страхової компанії New York Life, Фундації Форда, компанії L.L. Bean, BMC США і проводить індивідуальні та колективні майстер-класи по всій країні. Він - президент David Allen Company і має понад тридцять п'ять років досвіду як консультант і персональний тренер із менеджменту. Його статті друкуються у Fast Company, Fortune, The Los Angeles Times, The New York Times, The Wall Street Journal та багатьох інших періодичних виданнях.

Автор бестселерів NEW YORK TIMES

Автор світового бестселеру "Як упорядкувати справи"

Цей посібник стане в пригоді підтліткам, які хочуть творити плідне й ефективне майбутнє. Відкрий для себе потужні методи досягнення успіху в школі, на позакласних заняттях та в повсякденному житті, завдяки яким ти не відчуватимеш стресу.

Книжка "Getting Thing Done. Мистецтво продуктивності без стресу" розійшлася мільйонними накладами та стала однією з найвпливовіших книжок про бізнес своєї епохи й вершиною особистої організації. "Getting Thing Done, або Як навчитися контролювати власне життя у мінливому світі. Поради для підлітків" пропонує свіжий погляд на класичний текст Девіда Аллена, адаптуючи його для молодого покоління.

Ця нова книжка покликана допомогти підліткам у всьому світі витримувати неймовірний тягар зайвої інформації, яка щодня вривається у їхнє життя, надавши набір інструментів для зниження стресу та концентрації уваги. Водночас у них зросте прагнення до креативу, впевненість у собі, що даватиме радість від досягнень.

Ви навчитеся:

- Застосовувати прості правила для класифікації всього розмаїття діяльності у вашому житті;

- Планувати і запускати проєкти як у школі, так і поза навчання;

- Визначати свої цілі й бути готовим(-ою) до змін у них;

- Почуватися впевненим(-ою) в тому, що робите, і в тому, чого не робите.

- Зображення

- Теми документа

  • УДК // Життєвий шлях. Соціальна кар'єра
  • Новинки у фонді // Підліткова література
  • Новинки у фонді // Світоглядна література
  • Калейдоскоп подій та дат // Формула здоров'яПримірники
Місцезнаходження Кількість В наявностi
ЦБ (просп.Голосіївський 122) 1 1

Український Фондовий Дім Інформаційно-пошукова система
'УФД/Бібліотека'