"Правовладдя" — це вислів, якого вживано часто, але досліджено мало. Ідея правовладдя як основи сучасних держав і цивілізацій останнім часом стала навіть потужнішим талісманом, аніж ідея демократії. Але з чого насправді вона складається?
У цій неперевершеній книжині колишній британський головний лорд-суддя і один із найтямущіших знавців права в цьому світі досліджує, що ж насправді ця ідея означає. Він робить ясним, що правовладдя — це — не беплідна правнича доктрина, а основа прекрасного і справедливого суспільства, гарантія відповідальної влади, вагомий внесок до економічного зростання так само як і те, що пропонує найкращі дотепер знайдені засоби забезпечення миру та співпраці. Він стисло розглядає історичні витоки правовладдя і потому висуває вісім вимог, що поглинають його сутність у сучасному розумінні в демократіях Заходу. Він також веде мову і про той тягар, що лягає на правовладдя внаслідок загрози та випадків міжнародного тероризму.
Книжка стане впливовою в усіляких ділянках і має стати незамінним джерелом знань для кожного, кого цікавлять питання політики, суспільства й нашого світу.