Державна бібліотека України для юнацтва

 

81.2Нім-923
Н67    Німецька мова для студентів-юристів [Текст] : навч. посіб. / [М.М. Гавриш, Г.О. Копил, О.В. Перепадя та ін.]. — Київ : КНЕУ, 2009. — 304с.
ISBN 966-483-216-5

 

- Анотація

Посібник розраховано насамперед на студентів юридичних факультетів, які спеціалізуються у галузі господарського права.

Саме тому у посібнику – поряд з тематикою загального характеру (університетська юридична освіта в Україні та Німеччині, право та його функції, міжнародне право, правові акти Європейського Союзу, соціальне право тощо) – більш глибоко розглядається проблематика правових відносин в економічній сфері, зокрема правові форми суб’єктів підприємницької діяльності, договірне, трудове, інвестиційне, страхове, податкове, конкурентне право та право з питань банкрутства.

Зміст кожного з п’ятнадцяти розділів висвітлюється на базі одного чи декількох текстів, запозичених з сучасних німецькомовних джерел. Складовими кожного розділу є тест на перевірку фахових знань, тексти для самостійного читання та завдання для самостійної роботи студентів.

Для студентів та аспірантів юридичних спеціальностей та тих, хто самостійно вивчає німецьку мову та/або використовує її у своїй професійній діяльності і має рівень знань не нижче В1.

- Зображення

- Теми документа

  • ББК // Німецька мова
  • Виставки // Правовий орієнтир
  • Виставки // Лабіринтами праваПримірники
Місцезнаходження Кількість В наявностi
ЦБ (просп.Голосіївський 122) 2 2

Український Фондовий Дім Інформаційно-пошукова система
'УФД/Бібліотека'