Державна бібліотека України для юнацтва

 

821.531.09(08)
А72    Антологія корейської поезії (І ст. до н.е. - ХХ ст.) [Текст] / [уклад. І. Бондаренко та ін.; пер. з кор. Є. Болдескул та ін.]. — Київ : Вид. дім Д. Бураго, 2019. — 804 с.
ISBN 617-7621-27-9

 

- Анотація

Увазі українських шанувальників корейської літератури пропонується перша в історії літературних взаємин двох країн антологія поезії «Країни ранкової свіжості», яка була перекладена українською мовою перекладачами-сходознавцями Олександром Жовтісом, Геннадієм Турковим, Євгенією Болдескул, Іваном Бондаренком, Юлією Скрипник та ін.

Антологія містить вибрані поетичні твори кращих корейських поетів, створені протягом понад двох тисячоліть. Вірші супроводжуються відповідними коментарями та поясненнями. Наприкінці книги наводяться біографічні дані поетів, вірші яких увійшли до складу антології, а також оригінальні тексти окремих віршів для читачів, які вже володіють корейською мовою чи опановують її.

У передмові до антології детально описано історію становлення та розвит ку корейської поезії, охарактеризовано її жанрову палітру, тематику поетичних творів, головні художньо-стилістичні засоби, а також окреслено роль і місце корейської поезії в контексті світової літератури.

- Зображення

- Теми документа

  • УДК // Корейська література — Збірки. Зібрання творів. Форми. Переліки. Образотворчі та графічні документи. Ділові видання підприємств та фірм. Спеціальні види документів
  • Новинки у фонді // ПоезіяПримірники
Місцезнаходження Кількість В наявностi
ЦБ (просп.Голосіївський 122) 1 1

Український Фондовий Дім Інформаційно-пошукова система
'УФД/Бібліотека'