Державна бібліотека України для юнацтва

 

373.091(07)
Н72    Нова українська школа: порадник вихователю групи продовженого дня у закладах загальної середньої освіти [Текст] : навч.-метод. посіб. / [авт. кол.: Г. І. Дмитрів, Н. В. Фреїк, О. Т. Владика та ін.]. — Львів : Світ, 2019. — 224 с.
ISBN 966-914-232-0

 

- Анотація

Самопідготовка, як форма організації освітнього процесу в другій половині дня, що включає види самостійної роботи учнів із окремих предметів у їх певній послідовності та взаємозв'язку, набуває в сучасному педагогічному просторі особливої значущості. Педагог здійснює супровід правильного виконання завдань і надає при потребі кваліфіковану допомогу.

Навчально-методичний посібник має на меті зорієнтувати користувачів на педагогічне керівництво самопідготовкою здобувача освіти в другій половині дня. Запропоновано модель педагогічного керівництва, структуру, конструктор, алгоритм і методичні рекомендації щодо проведення самопідготовки, ігротеку, інтерактивні та здоров'язбережувальні вправи, ментальні карти, кращі практики й авторські моделі занять самопідготовки.

- Зображення

- Теми документа

  • УДК // Організація шкільних навчальних закладів — Посібники для викладання, навчання та практичної підготовки
  • Виставки // У світі професій. Методична література для спеціалістівПримірники
Місцезнаходження Кількість В наявностi
ЦБ (просп.Голосіївський 122) 1 1

Український Фондовий Дім Інформаційно-пошукова система
'УФД/Бібліотека'