Державна бібліотека України для юнацтва

 

811.111(035)
Д71Доценко, І. В.
    Англійська мова [Текст] : довідник : готуємось до ЗНО : за чинною програмою ЗНО / І. В. Доценко, О. В. Євчук. — Тернопіль : Підручники і посібники, 2020. — 384 с.
ISBN 966-07-2807-3

 

- Анотація

Довідник для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з англійської мови укладено відповідно до чинної програми ЗНО з іноземних мов Міністерства освіти і науки України.

Видання допоможе учням та абітурієнтам узагальнити й систематизувати вивчений матеріал шкільної програми, удосконалити навички використання мови на практиці, полегшити процес підготовки до тестування та намітити стратегію для успішного виконання тестів.

Довідник містить чотири розділи: граматичний довідник, лексичний та орфографічний довідники, поради до тестування і вправи на закріплення теоретичного матеріалу.

У першому розділі подано повний шкільний курс граматики англійської мови.

Другий розділ містить лексичний та орфографічний матеріал, що стосується словотворення, фразеологізмів, омофонів та помилок, яких зазвичай припускаються на письмі й у мовленні.

Третій розділ присвячений стратегіям виконання завдань з читання та письма і помилкам, яких зазвичай припускаються під час тестування. Тут також представлені зразки виконання тестових завдань та написання творчих робіт, які відповідають вимогам до рівня підготовки абітурієнтів.

Четвертий розділ містить вправи на закріплення теоретичного матеріалу, граматичного, лексичного й орфографічного довідників.

Перевірити правильність виконання завдань допоможуть відповіді, подані в кінці посібника.

Для учнів старших класів, які готуються до тестування з англійської мови, державної підсумкової атестації та до вступу у вищі навчальні заклади

- Зображення

- Теми документа

  • УДК // Англійська мова — Довідники. Посібники
  • Підручники та посібники // Підготовка до ЗНО
  • Виставки // Test Your EnglishПримірники
Місцезнаходження Кількість В наявностi
ЦБ (просп.Голосіївський 122) 1 1

Український Фондовий Дім Інформаційно-пошукова система
'УФД/Бібліотека'