Державна бібліотека України для юнацтва

 

51(075.3)
І-89Істер, О. С.
    Математика: алгебра і початки аналізу та геометрія, рівень стандарту. 11 кл [Текст] : підручник : рівень стандарту / О. С. Істер. — Київ : Генеза, 2019. — 304 с.
ISBN 966-11-0978-9

 

- Анотація

В новому навчальному році ви продовжите вивчати шкільний курс математики, що включає в себе матеріали декількох розділів математичної науки.

Слід зауважити, що математика є фундаментальною дисципліною у багатьох галузях науки і техніки. Наприклад, без математики не можуть повноцінно функціонувати медицина, економіка, машинобудування тощо. Знання з математики також є важливими й для вивчення деяких інших шкільних предметів. Таким чином просто неможливо уявити фізику, хімію, інформатику та деякі інші науки без тісного взаємозв’язку з математичною наукою. Деякі прийоми математичної діяльності та навички їх застосування до розв’язування практичних задач є дуже важливим аспектом на сучасному ринку праці та у продовженні освіти у вищих учбових закладах .Тому основним завданням курсу математики для старшокласників є допомогти кожному з вас набути таких практичних здібностей, які б забезпечили готовність до повсякденного життя, до найважливіших видів суспільної діяльності, до опанування майбутньої професії. Підручник, котрий ви бачите перед собою, стане вам помічником у цьому.

- Зображення

- Теми документа

  • УДК // Математика. Навчальні посібники для сегедньої школи
  • Підручники та посібники // 11 клас
  • Виставки // Захоплюючий світ математики
  • Калейдоскоп подій та дат // 14 березня. Міжнародний день математики (День Пі)Примірники
Місцезнаходження Кількість В наявностi
ЦБ (просп.Голосіївський 122) 2 2

Український Фондовий Дім Інформаційно-пошукова система
'УФД/Бібліотека'