Державна бібліотека України для юнацтва

 

7.03(100)
Б48Берд, М.
    Сто ідей, що змінили мистецтво [Текст] / М. Берд ; за ред. М. Ільницької, Я. Цимбал ; пер. з англ. О. Українця, К. Дудки. — Київ : ArtHuss, 2019. — 208 с.
ISBN 966-97860-1-2

 

- Анотація

За тисячі років мистецтво набуло незліченних форм і втілень. Але час від часу нові відкриття чи віяння змінюють вигляд того, що ми звикли називати мистецтвом, або ж сам спосіб, у який ми його сприймаємо.

Майкл Берд систематизує поворотні моменти історії мистецтва: від малюнків у печерах до стріт-арту. У своїй книзі дослідник демонструє, як нові засоби і технології радикально змінюють способи, якими створюється мистецтво.

Автор інтегрує історію мистецтва до ширшого контексту розвитку ідей, філософії, винаходів, світогляду, а також демонструє, як ідеї попередніх епох переосмислюються сучасними митцями.

Майже 300 кольорових ілюстрацій створюють потужний візуальний супровід, перетворюючи книжку на мандрівку крізь епохи, стилі та ідеї.

- Зображення

Перша стор.обкл.
Зміст
Інша

- Теми документа

  • УДК // Історія мистецтва. Періоди та фази мистецтва. Школи, напрями, стилі та впливи — Всесвіт як місце. Міжнародний. Усі країни в цілому
  • Виставки // До Всесвітнього Дня молоді
  • Новинки у фонді // Новинки з мистецтва
  • Рейтингові списки // #ЧИТАЙ_ДОСЯГАЙ Всеукраїнська акція
  • Калейдоскоп подій та дат // 15 квітня. Всесвітній день мистецтваПримірники
Місцезнаходження Кількість В наявностi
Філія (просп.Перемоги, 60) 1 1
ЦБ (просп.Голосіївський 122) 1 1

Український Фондовий Дім Інформаційно-пошукова система
'УФД/Бібліотека'