Державна бібліотека України для юнацтва

 

821.131.1
Ф13Фавіллі, Е.
    Казки на ніч для дівчат-бунтарок 2 [Текст] / Е. Фавіллі, Ф. Кавалло ; [пер. з англ. Т. Савчинська]. — Київ : Книголав, 2019. — 224 с. — (Дитяча полиця).
ISBN 617-7563-81-4

 

- Анотація

До другої частини увійшли такі відомі особистості: співачка Бейонсе, акторка Софі Лорен, письменниця Дж. К. Ролінґ, танцівниця Айседора Дункан, канцлерка Анґела Меркель, телеведуча Опра Вінфрі та багато інших.

Італійські авторки Елена Фавіллі та Франческа Кавалло у вже звичному та характерному стилі перетворили реальні історії у правдиві казки. До проекту залучили 70 ілюстраторок, які працювали у різних стилях та переосмислили портрети відомих особистостей і представили їх в абсолютно новому образі.

Що важливо, оригінальна версія книжки має історію Валентини Терешкової – першої в світі жінки-космонавта, яка наразі є депутаткою Російської Федерації. Через її політичні погляди та підтримку анексії Криму, автори вперше пішли на зустріч та для українського видання замінили героїню книжки на італійську політичну діячку та Міністра закордонних справ Італії Емму Боніно.

- Зображення

- Серія

- Теми документа

  • УДК // Італійська література
  • Виставки // ----8 березня «Міжнародний день боротьби за права жінок і міжнародний мир»
  • Підліткова література // дітям про мистецтво
  • Калейдоскоп подій та дат // 8 березня. Міжнародний день боротьби за права жінок і міжнародний мир.Примірники
Місцезнаходження Кількість В наявностi
Філія (просп.Перемоги, 60) 1 1
ЦБ (просп.Голосіївський 122) 1 1

Український Фондовий Дім Інформаційно-пошукова система
'УФД/Бібліотека'