Державна бібліотека України для юнацтва

 

030:087.5
Г19Ганачкова, П.
    Вісімдесят хитромудрих запитань про природу, погоду, тіло та Всесвіт [Текст] / П. Ганачкова, Т. Маковська ; [пер. з англ. Т. Савчинська ; іл. І. Черняк]. — Київ : Книголав, 2019. — 17 с. — (Дитяча полиця).
ISBN 617-7563-62-3

 

- Анотація

Ілюстроване видання «80 хитромудрих запитань» стане справжнім подарунком для батьків, які часто не знають, що відповісти на всі «чому?» своєї дитини.

Чому небо блакитне? Чому світлячки світяться? Навіщо нам спати? Чому сніг виблискує? Ці та інші запитання нарешті знайшли свої відповіді — у книжці Павли Ганачкової й Терези Маковської.

«80 хитромудрих запитань» це довідник для допитливих дітлахів, яким буквально хочеться знати все. У книжці є відповіді на всі можливі запитання про природні процеси, погоду, людське тіло та навіть космічні простори. Окрім цього вся інформація ховається в особливих книжкових «віконцях», які й відкриватимуть таємниці. Якщо ваша дитина повсякчас вимагає чітких і науково обґрунтованих відповідей, то «80 хитромудрих запитань» стануть вашою постійною настільною книгою. А її цікавинки й жарти, заховані у таємних місцях, дозволяють краще засвоїти прочитане.

До речі, усі факти, наведені у книжці, перевірили наукові редактори. Тому батьки можуть не перейматися через можливі помилки й сміливо користуватися виданням.

- Зображення

- Серія

- Теми документа

  • УДК // Універсальні довідкові видання — Публікації для молоді
  • Новинки у фонді // Довідники. Енциклопедії. Словники
  • Виставки // Знанням назустріч!
  • Виставки // Літні читання 2022Примірники
Місцезнаходження Кількість В наявностi
Філія (просп.Перемоги, 60) 1 1
ЦБ (просп.Голосіївський 122) 1 1

Український Фондовий Дім Інформаційно-пошукова система
'УФД/Бібліотека'