Державна бібліотека України для юнацтва

 

821.113.5
Ґ68Ґордер, Ю.
    Світ Софії [Текст] : роман про історію філософії / Ю. Ґордер ; з норв. пер. Н. Іваничук. — 3-є вид. — Львів : Літопис, 2019. — 536 с.
ISBN 966-8853-77-7

 

- Анотація

Це роман про історію філософії, в яку поринає чотирнадцятирічна дівчинка Софія, яка одного дня знаходить у поштовій скринці листа із питаннями «Хто ти?» та «Звідки взявся світ?». З цього й починається мандрівка дівчинки, і наша разом з нею, світом філософії. Це короткий легкий курс історії філософії, систематизований, логічно вкладений та доступно пояснений у художній формі. Дуже цікаво, пізнавально, захоплююче і зовсім не дивно, чому в деяких країнах ця книжка входить до переліку літератури з предмету «філософія». Адже філософія — це не курс в університеті чи школі, філософія — це спосіб мислення та оцінки всього, що відбувається довкола, філософія вчить задавати собі питання, думати, сумніватися, вчитися, міняти думку і знову ставити питання. І ця книжка вчить того самого.

Ця книга не лише принесла автору світову славу, а в 1995 році стала найбільш продаваною у світі, вона й відкрила Ґордера для українців. «Світ Софії» зараз перекладено 64 мовами, у багатьох країнах книга є в списку рекомендованої літератури з філософії у школах та університетах

- Зображення

- Теми документа

  • УДК // Норвезька література
  • Новинки у фонді // Про науку зрозумілоПримірники
Місцезнаходження Кількість В наявностi
Філія (просп.Перемоги, 60) 1 1
ЦБ (просп.Голосіївський 122) 1 1

Український Фондовий Дім Інформаційно-пошукова система
'УФД/Бібліотека'