Державна бібліотека України для юнацтва

 

271.2:929(477)
К95Кучерук, О. С.
    Петро Могила: Дослідження та спостереження [Текст] / О. С. Кучерук. — Київ : Парламентське вид-во, 2019. — 168 с. — (Славетні постаті України).
ISBN 966-922-144-5

 

- Анотація

Видання відомого історика Олександра Кучерука "Петро Могила. Дослідження та спостереження" відкриває нову серію видань Парламентського видавництва "Славетні постаті України" ідея якої виникла в процесі роботи над серією "Політичні портрети".

Духовний та історичний простір України прикрашений гроном постатей, що залишили неминучий слід. Серед них монументальна та багатогранна постать Київського митрополита Петра Могили. Зроблене ним, починаючи від відновлення церковної структури української православної церкви до видання книг, від реалізації освітніх проектів до інтелектуальних злетів, стало сутнісною складовою частиною української нації, мало впли на загальноправославну та європейську культуру.

У книзі Олександр Кучерук висвітлює окремі питання могилознавства, зокрема проблеми використання Петром Могилою герба, заходи зі створення ним на підставі тогочасної європейської практики Лаврської школи, історію поховання князя Володимира Святого в Десятинній церкві та віднайдення його мощей митрополитом П. Могилою. Автор здійсненює аналіз заповіту Петра Могили. Також у книзі вміщено низку маловідомих ілюстрацій.

Розраховано на всіх хто цікавиться життям та діяльністю Петра Могили зокрема та історією України взагалі.

- Зображення

- Серія

- Теми документа

  • УДК // Православ'я. Східне православ'я. Православна церква. Східна православна церква. Православна кафолічна церква. Російська і грецька (елладська) православні церкви — Біографічні та подібні дослідження в УкраїніПримірники
Місцезнаходження Кількість В наявностi
Філія (просп.Перемоги, 60) 1 1
ЦБ (просп.Голосіївський 122) 1 1

Український Фондовий Дім Інформаційно-пошукова система
'УФД/Бібліотека'