Державна бібліотека України для юнацтва

 

004.43
Д45Дікінз, Р.
    Scratch. Кодування для майбутніх програмістів [Текст] / Р. Дікінз, Д. Мелмот, Л. Стовел ; пер. з англ. Н. Гордієнка ; іл. Ш. Нільсена. — Київ : КМ-БУКС, 2019. — 96 с.
ISBN 966-948-036-1

 

- Анотація

Ця книга допоможе ознайомитися з основами безкоштовної онлайн-програми і комп'ютерної мови програмування Scratch, розробленої спеціалістами Массачусетського технологічного інституту (США) для дітей віком від 6 років. Мова Scratch широко вивчається і використовується не лише у школах, а й у багатьох університетах світу. За її допомогою можна створювати власні інтерактивні історії, анімації, ігри, музику та твори мистецтва, ділитися своїми роботами з друзями та знайомими в інтернеті.

Вивчаючи основи програмування зі Scratch, дитина дізнається про найважливіші концепції програмування (зокрема, про вхідні дані, параметри, повторювані структури тощо) та способи розробки алгоритмів, а отримані теоретичні знання одразу зможе використовувати для створення власних програм. У книзі міститься чимало корисних порад і рекомендацій стосовно способів виявлення та усунення помилок у власноруч створеному коді. Таким чином, дитина не лише зможе ознайомитись із принципами та прийомами програмування, а й здійснити перший крок на шляху до майбутньої професії, в якій можуть знадобитися знання та навички програмування.

- Зображення

- Теми документа

  • УДК // Комп'ютерні мови
  • Виставки // Бібліодрайв для молодих, активних, креативних!
  • Виставки // Клуб програмування Code club
  • Виставки // Вибір професії - важливий крок у життяПримірники
Місцезнаходження Кількість В наявностi
Філія (просп.Перемоги, 60) 1 1
ЦБ (просп.Голосіївський 122) 1 1

Український Фондовий Дім Інформаційно-пошукова система
'УФД/Бібліотека'