Державна бібліотека України для юнацтва

 

004.056(082)
П68    Права, свободи і безпека людини в інформаційній сфері [Текст] : матер. наук.-практ. конф.; 10 травня 2018 р. / [упоряд. В.М. Фурашев, С.Ю. Петряєв]. — Київ : КПІ ім. І. Сікорського, 2018. — 174 с.
ISBN 966-622-898-0

 

- Анотація

Матеріали конференції присвячені розгляду теоретико-правових та практичних питань забезпечення прав, свободи і безпеки людини в інформаційній сфері в сучасних умовах, а також шляхів їх вирішення.

Для спеціалістів у сферах правотворення, правозастосування та правоохоронної діяльності, вчених, фахівців та експертів різних галузей права, науково-педагогічних працівників, аспірантів, докторантів, студентів вищих навчальних закладів, а також усіх, хто цікавиться реальними та потенційними суспільно-правовими тенденціями і проблемами наслідків сучасного науково-технічного прогресу, передусім, з позицій осмислення трансформаційних суспільних процесів, що відбуваються в інформаційній сфері, своєчасного та належного правового супроводження цих процесів, а також забезпечення прав, свободи і безпеки людини під час поводження з інформацією

на сучасному етапі розвитку національного та світового суспільства.

- Зображення

- Теми документа

  • УДК // Комп'ютерна безпекаПримірники
Місцезнаходження Кількість В наявностi
ЦБ (просп.Голосіївський 122) 1 1

Український Фондовий Дім Інформаційно-пошукова система
'УФД/Бібліотека'