Державна бібліотека України для юнацтва

 

821.111(73)(082)
К93    Курячий бульйон для душі.101 історія про кохання [Текст] / [ред. С. О. Вербич] ; [пер. з англ. Ю. Підгорної]. — Харків : Кн. клуб "Клуб сімейн. дозвілля", 2018. — 384 с. — Зміст авт.: Кенфілд Д., Гансен М.- В., Ньюмарк Е.
ISBN 617-12-4976-9

 

- Анотація

Є в цьому світі дещо, про що однаково сильно мріють лікарі та водії, багаті і бідні, високі й низькі, брюнетки і блондинки, молоді та літні люди. І це омріяне щось — кохання. Пам’ятаєте, як у дитинстві ми із захопленням слухали казки про прекрасних принців та принцес, які знаходять вічне кохання, оте саме, де «жили вони довго й щасливо і померли в один день». Справжнє, щире, несподіване, непідвладне часу — чарівне кохання. І, може, хтось скаже, що любові не існує, але герої 101 історії про кохання переконають вас у протилежному.

Що робити чоловікові, що мав намір присвятити життя служінню Богу, а потім… закохався? І як поводитися на побаченні, що розпочалося з розбитої фари? Як не впасти у відчай, коли всі навколо одружуються, окрім тебе? Може, знайти свого принца допоможе колекціонування жабенят? Чи розлучена тридцятирічна жінка здатна зустріти… перше кохання? Чим більше дітей, тим менше романтики — ви теж вірите у цей міф? Ці та ще 95 історій про любов, від яких ви не зможете відірватися.

- Зображення

- Теми документа

  • УДК // Американська література — Збірки творів різних авторів
  • Виставки // Скажи "кохаю" небанально!Примірники
Місцезнаходження Кількість В наявностi
ЦБ (просп.Голосіївський 122) 1 1

Український Фондовий Дім Інформаційно-пошукова система
'УФД/Бібліотека'